Реєстрація логотипу фірми - все, що потрібно знати

Виготовлення логотипу - необхідна процедура, якщо ви хочете, щоб ваша фірма мала успіх. Він повинен бути таким, що запам'ятовується, і виділятися на тлі інших. У ньому може бути використана назва підприємства в повному або скороченому вигляді, яка виконана з урахуванням оригінальних дизайнерських рішень. Після цього - реєстрація логотипу фірми. Для чого вона потрібна?

По-перше, логотип - це унікальне творіння, яке є неповторним, яскравим і якісним. З огляду на сучасні ринкові умови, потрібно приділити велику увагу питанню інтелектуальної власності. Адже в разі розробки логотипу та відсутності процесу реєстрації, його можуть використовувати ваші конкуренти. І потім ви не зможете довести, що це ваша розробка. Та й в кінцевому підсумку ви витратите значну кількість часу і коштів. Тому, щоб уникнути цих проблем, вам потрібно лише запатентувати логотип.

Як зареєструвати логотип?

Вам потрібно визначитися з повіреним, який буде працювати в цьому напрямку в усіх інстанціях. Це дуже відповідальна робота, яку не можна довіряти неперевіреним особам. Тому краще, щоб цими справами займалася юридична компанія з хорошою репутацією і достатнім досвідом роботи в цій сфері.

Наступним етапом є вибір самого логотипу. Тут треба визначитися з кольорами. Чим більше кольорів використано, тим дорожче обійдеться реєстрація. Але найбільш дорогим стане чорно-білий варіант, оскільки він може бути виконаний в будь-якій кольоровій схемі, а висока ціна пояснюється неможливістю правомірного використання чорно-білої копії документа логотипу вашої компанії.

Наступним етапом є відповідність з цензурою, оскільки не завжди зображення є таким, що може бути виставлено на загальний огляд. Після проходження цієї процедури, логотип перевіряється на предмет схожості з попередніми створеними і зареєстрованими у базах даних. Після цього приймається рішення на предмет можливості або неможливості реєстрації логотипу в Україні.

Сам процес реєстрації логотипу в якості торгового знака займає великий відрізок часу: від декількох місяців до року. Тут грає роль обсяг реєстраційних даних і тариф. Ціна визначається швидкістю процесу реєстрації: чим швидше вона проходить, тим дорожче буде коштувати.

Якщо вам потрібна юридична допомога в реєстрації логотипу, пропонуємо звернутися в компанію «Прайм Бізнес-Клас». Працюючи майже 10 років, ми зуміли завоювати довіру багатьох клієнтів. Гарантуємо високий рівень і оперативне надання послуг.